Sada kuchynských pomocníkov

Sada kuchynských pomocníkov obsahuje prostriedok na umývanie riadu s citrusovou vôňou, fľašu s nápisom a pumpičkou a prírodnú hubku lufy.

štandardná cena: €15,26 –10 % €13,72 €11,43 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Sada kuchynských pomocníkov
balicek 3 2 2024 (1) (3)
€15,26 –10 %

Podrobný popis

Sada kuchynských pomocníkov obsahuje veľké balenie prostriedku na umývanie riadu s citrusovou vôňou, fľašu s nápisom a pumpičkou a veľkú prírodnú hubku z lufy. Spoločne za výhodnejšiu cenu. 


Popis jednotlivých produktov v sade do kuchyne: 

1. Šetrný k prírode a k tvojej pokožke, nekompromisný k mastnote a všetkým nečistotám! Prostriedok na umývanie riadu Úklid pro klid má poriadnu koncentráciu čistiacich látok a po zmiešaní s vodou vytvára bohatú penu. Stačí ho len trochu a riad dokonale odmastí. Raz alebo dvakrát ho opláchneš a na povrchu po ňom nezostane ani stopa.

Všetky účinné látky, ktoré obsahuje, pochádzajú z rastlinných surovín. Vďaka tomu je priateľom prírody (je biologicky rozložiteľný). A so starostlivosťou sa postará aj o tvoje ruky. Jeho aktívne zložky majú kozmetickú kvalitu. Pridali sme tiež glycerín a olivový olej, aby tvoju pokožku nevysušil. Samozrejme, je dermatologicky testovaný a to priamo ako kozmetický prípravok.

A tá citrusová vôňa! Ta je vďaka vysokému obsahu prírodného limonenu.


2. Prírodná hubka z lufy je navrhnutá na všestranné použitie v domácnosti. Môžeš ju použiť nielen pri umývaní riadu alebo umývadla, ale aj pri upratovaní celej domácnosti. Hubka z lufy je šetrná aj k jemným povrchom. Jednu hubku si môžeš vyhradiť aj na umývanie celého tela.
Hubka má praktickú šnúrku na zavesenie. 
Pred použitím namoč hubku, aby zmäkla a dostala objem. 

  • Rozmery približne 14 x 10 cm
  • Zloženie: prírodná lufa, jutový špagát
  • Miesto výroby: Egypt

Ako sa starať o hubku: po použití ju vždy nechaj dôkladne vyschnúť a hubku raz za čas vyper pri maximálnej teplote 90 °C.
Viac informácií k lufe si môžeš prečítať v článku na blogu. 


3. Prelej prostriedok na umývanie riadu do elegantnej bielej fľaše a zlaď ho s ostatným vybavením v kuchyni. 
Fľaša má praktickú pumpičku, pomocou ktorej sa prostriedok na umývanie riadu ľahko dávkuje.
V sade sa dodáva vo veľkosti 500 ml. Fľašu môžeš kedykoľvek doplniť.

 

VAROVANIE: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné
šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/ ošetrenie. Odstráňte obsah/obal v súlade so zákonom o odpadoch.