Prostriedok na umývanie riadu s citrusovou vôňou 1 l

Prostriedok na umývanie riadu s jemným zložením a poriadnou silou. Bojuje proti mastnote a poteší aj prírodu.

€6,44 €5,37 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Prostriedok na umývanie riadu s citrusovou vôňou 1 l

Podrobný popis

Šetrný k prírode aj k tvojej pokožke, nekompromisný k mastnote a všetkým nečistotám! Prostriedok na umývanie riadu Úklid pro klid má vysokú koncentráciu čistiacich látok a po zmiešaní s vodou vytvára bohatú penu. Stačí len trochu a riad dokonale odmastí. Riad opláchneš a na povrchu nezostane ani stopa prostriedku.

Všetky účinné látky, ktoré obsahuje, pochádzajú z rastlinných surovín. Vďaka tomu je priateľom prírody (je biologicky rozložiteľný). A postará sa aj o tvoje ruky. Jeho aktívne ingrediencie majú totiž kozmetickú kvalitu. Pridali sme tiež glycerín a olivový olej, aby tvoju pokožku nevysúšal. Samozrejme, je dermatologicky testovaný a to rovno ako kozmetický výrobok.

A tá citrusová vôňa! To vďaka vysokému obsahu prírodného limonenu.

Nepridávali sme žiadne rozpúšťadlá, abrazíva ani iné agresívne látky. Takže sa môžeš pustiť do čistenia všetkých umývateľných povrchov v domácnosti. Nezničí ich, len ich krásne umyje.

Ak máš doma septik alebo čističku odpadových vôd, nemusíš sa obávať ani o ne. S baktériami, ktoré v nich žijú, sa kamaráti. 

  • perfektná koncentrácia čistiacich prostriedkov
  • bohatá pena
  • stačí ho len veľmi málo a vydrží tak dlho
  • všetky účinné látky sú získané z rastlinných surovín
  • dermatologicky overená kozmetická kvalita
  • prírodná citrusová vôňa
  • žiadne rozpúšťadlá, abrazíva ani iné agresívne látky
  • je priateľom septiku a čističky odpadových vôd

Karta údajov o výrobku

VAROVANIE: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/ ošetrenie. Odstráňte obsah/obal v súlade so zákonom o odpadoch.