Esenciálny olej CITRÓN 10ml

Esenciálny olej s príjemnou citrónovou vôňou je vyrobený v BIO kvalite. Môžeš ho použiť na upratovanie a aj do difuzérov.

Variant:
€6,84 €5,70 bez DPH
Dostupnosť: Skladom Skladom Zvoľte variant
Esenciálny olej CITRÓN 10ml

Podrobný popis

Organické esenciálne oleje majú liečivé vlastnosti, zabíjajú baktérie a pod. Preto sa odporúča používať ich pri upratovaní. Môžeš ich použiť nielen v kuchyni a kúpeľni, ale majú široké možnosti použitia.

Vôňa citrónov
 je stálicou medzi vôňami. Isto si spomenieš, ako krásne vonia čerstvo rozkrojený citrón. A túto vôňu môžeš mať vo svojom byte alebo kancelárii neustále. Stačí nakvapkať trochu vonného esenciálneho oleja do difuzéra alebo na kus látky a vydrží voňať dlho. 

Citrónová vôňa je osviežujúca a upokojujúca. Podporuje sviežu myseľ a koncentráciu. 

Osvedčené tipy na používanie oleja s citrónovou vôňou od Katky: 
- vôňa do toalety - nakvapkaj do rolky toaletného papiera 
- prevoňanie miestnosti - zmiešaj so sódou a nastriekaj na koberec
- náplň do difuzérov 
- na výrobu domáceho pracieho prostriedku, návod nájdeš tu>>>
- nakvapkaj si pár kvapiek na vankúš pre lepší spánok

Ďalšie tipy nájdeš na instagrame, napríklad v tomto príspevku>>>>


Zloženie: D-limonén, citral, pin-2(10)-e, gama-terpín, alfa-pinén, geranylacetát, myrcen, sabinén, terpineol alfa, terpinen-4-ol, karyofylén, geraniol, nerol

 

Regulačné informácie: Nebezpečenstvo: Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť smrť pri požití a vniknutí do dýchacích ciest. Dráždi pokožku. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Podozrenie, že spôsobuje reprodukčné poškodenie alebo poškodenie plodu u matkyVysoko toxický pre vodné organizmy. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.